UWAGA!  

PUNKT KONSULTACYJNO - DORADCZY dla ekonomii społecznej

zaprasza podmioty III sektora – stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, fundacje na bezpłatne  poradnictwo prawne, które odbędzie się w piątek 10 lipca 2015 r. w godz.  11.00 do 16.00   w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kołobrzegu.  

Zaproszenie kierowane jest zarówno do nowotworzonych jak i od dawna funkcjonujących podmiotów ekonomii społecznej a także do osób fizycznych i grup inicjatywnych, które chciałyby założyć stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnię socjalną.

Pan Marcin Markowicz – radca prawny - pomoże i doradzi w sprawach związanych z tworzeniem  i zmianami statutów dla III sektora, rejestracją w sądzie rejestrowym oraz dokonywaniem zmian w KRS, opracowywaniem dokumentacji związanej z funkcjonowaniem podmiotu III sektora (np.  protokoły, uchwały, regulaminy, umowy), zatrudnianiem personelu, sprawami prawnymi związanymi z pozyskanymi dotacjami,  itp. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail:

Teresa Gębczyńska

ul. Okopowa 15 pok. 127, 78-100 Kołobrzeg

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 94 35 52 333