UWAGA!
PUNKT KONSULTACYJNO - DORADCZY dla ekonomii społecznej


zaprasza podmioty III sektora – stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, fundacje na bezpłatne doradztwo finansowe oraz prawne, które odbędzie się w dniu  12 października 2016 (środa) roku w godz. 09.00 – 15.30 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kołobrzegu.


Zaproszenie kierowane jest zarówno do nowotworzonych jak i od dawna funkcjonujących podmiotów ekonomii społecznej a także do osób fizycznych i grup inicjatywnych, które chciałyby założyć stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnię socjalną.

Poradnictwa udzielają:


Pan Piotr Gierczyński – specjalista z dziedziny finansów pomoże Państwu przygotować niezbędną dokumentację sprawozdawczą.  Udzieli również porad z dziedziny ubezpieczeń społecznych, podatków, pozyskania środków pozabudżetowych na działalność statutową, itp.

Pan Marcin Markowicz – radca prawny pomoże i doradzi w sprawach związanych z tworzeniem i zmianami statutów dla III sektora, rejestracją w sądzie rejestrowym oraz dokonywaniem zmian w KRS, opracowywaniem dokumentacji związanej z funkcjonowaniem podmiotu III sektora (np.  protokoły, uchwały, regulaminy, umowy), zatrudnianiem personelu,  itp.


Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 94 35 52 333  lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.